Balon Süsleme Bursa

Organizasyon Balon Süsleme
Organizasyon Balon

Balon Süsleme Bursa

2 Haziran 2019 Genel

Organizasyon ve etkinlikleriniz için balon süsleme ve balon dekorasyonu çalışmaları firmamız tarafından hassasiyetle dekore edilmektedir. Zincir balon süslemesi, uçan balon demetleri, kemer şeklinde giriş ve kapı süslemeleri, iç-dış mekanlar için özel tasarımlarla balon dekorasyonu, balon süsleme çalışmalarımızın ana başlıklarıdır. Kullandığımız balonlar dekorasyon balonları olmakla birlikte istediğiniz balon renklerine göre uygulanabilmektedir. Açılışlar ve sünnet düğünleri başta olmak üzere, hemen her türden organizasyonun vazgeçilmez unsurları arasında yer alan balon süslemeleri; firmamızın alanında uzman personel ve ekipmanları sayesinde organizasyonlarınızı daha da eğlenceli ve çekici kılmak için hazır durumdadır. Açılışların halkın ilgisini çekmesini ve mağazanıza değer katmasını sağlayan balon süslemelerini hayal gücünüzle doğru orantılı bir şekilde hazırlıyor, aşağıda yer alan farklı türlerle de balon süsleme hizmeti sunuyoruz: Balon Süslemeleri: Mağaza, dükkan ve işyeri açılışlarını daha çekici ve cezbedici kılmak için alan içi ve dışını balonlarla süslüyor, aynı zamanda da davetlilerinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyoruz. Fiyonk, papatya ve kapı kemeri gibi çeşitli modellerle de balonları süsleyebiliyoruz.

  1. Balon Dekorasyonu: Sıradan balon süslemelerinden sıkılan ve farklılık arayan müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmetle, balonları hayal gücünüzle orantılı bir şekilde dekore ediyoruz. Firma ve marka isminin balonlarla yazılması, fiyonk – papatya – nazar boncuğu gibi çeşitli şekil ve figürlerleri de balonlarla meydana getirebiliyoruz.
  2. Uçan Balon: Bulunduğunuz muhitten yükselen uçan balonlar, diğer komşu semt ve mahallelerden de görülebilir olduğu için etkili bir reklam çalışması yapabilmenizi mümkün kılacaktır.
  3. Baskılı Balon İmalatı: Sıradan renkli balonların aksine, firma ve marka isminin yazılı olduğu balonları halka dağıtarak viral bir şekilde kendinizi etkili bir biçimde tanıtabilirsiniz.
  4. Zeplin Balon: Çeşitli metre aralıklarında (3, 5 ve 8 metre) ürettiğimiz ışıklı ve ışıksız zeplin balonlar sayesinde firmanızın ismini gökyüzünde gezdirebilmeniz mümkün hale geliyor.

Balon süsleme, ne tür faaliyetlerde kullanılır? Bilhassa çocuklar için oldukça eğlenceli ve zevkli bir oyuncak aracı olan balonlar, aynı zamanda kurumların açılış ve fuar organizasyonlarını daha çekici kılan bir unsurdur. Aynı zamanda çocukların sünnet ve doğum günlerinde de kullanılan balon süsleme teknikleri sayesinde çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmeleri de sağlanabilir.

  • Açılış Organizasyonları: İnsanların mağazanızı fark edeceği şekilde dekore edilen balonlar, açılışınızdan herkesin haberdar olmasını sağlar. Ön cephe ve mağaza girişine yerleştirilen balonlar sayesinde gelecekteki potansiyel müşterilerinizi açılışınızdan haberdar edebilirsiniz.
  • Fuarlar: Fuar standının etrafına yerleştirilen balonlar, ziyaretçilerin fuar standınızı fark edebilmelerini sağladığı gibi; şirket adının basılı olduğu balonlar aracılığıyla da etkili bir reklam çalışması gerçekleştirilebilir.
  • Sünnet Düğünü: Erkekliğe adım atan minik çocuklar, temin ettiğimiz uçan balonlarla eğlenirken sizler de misafirlerinizi ağırlamaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çeşit çeşit renk ve muhtelif ebatlarda hazırladığımız balonlara çocuklar bayılacak!
  • Doğum Günü Partileri: Senede sadece bir kez gerçekleşiyor olduğundan, her şeyin en iyisini hak eden çocukların eğlenceli bir şekilde doğum günü partisini düzenlemek isteyenler, partilere özel hazırlıyor olduğumuz balonlarla çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini mümkün kılabiliyorlar. Ayrıca partinin düzenlendiği alanı da balonlarla dekore edip, daha şık bir görünüme kavuşturabiliyoruz.

About the author

mert mert: