Masa Sandalye Kiralama Bursa

tiffany sandalye kiralama bursa
Plastik-Napolyon-Sandalye-Sedef
Masa Kiralama Bursa
Masa Sandalye Kiralama Şirketi Bursa
altı kişilik masa kiralama bursa
Bursa Napolyon Sandalye Kiralama
bistro kokteyl masası kiralama bursa

Masa Sandalye Kiralama Bursa

8 Mayıs 2019 Web Design

Organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz masa ve sandalyeleri kiralamak Plastik sandalye, Tiffany sandalye, Plastik masa, Ahşap 10 Kişilik yuvarlak masa, kokteyl masası, Nikah masası çeşitleri ürün yelpazemizin bazılarıdır. Hemen her türden organizasyonda kullanılan ve olmazsa olmaz araçlar arasında yer alan masa ve sandalyeler, basit gibi görünse de aslında bir hayli pahalı ve temini meşakkatli ürünlerdir. hele ki çok ucuza masa ve sandalye bulunmuş olunsa bile, sadece bir kereliğe mahsus kullanılacağı için bu eşyaların depolanması, tekrar elden çıkarılması da başlı başına meşakkatli bir süreci beraberinde getirir. Bu ve bunun gibi olumsuz etkenlerden dolayı yapılması gereken, masa ve sandalyeleri kiralayarak bu sorunu aşmak olmalıdır. Tamamen ekonomik, hızlı ve etkili bir çözüm olarak başvurabileceğiniz bu yöntem sayesinde oldukça cazip ve uygun fiyatlarla organizasyonlarınızda kullanmak üzere istediğiniz türden masa ve sandalyeleri temin edebilmeniz mümkün. Bünyemizde barındırdığımız ve kiralama hizmeti sunduğumuz masa ve sandalye türleri ise aşağıdaki gibi listelenebilir:

  1. Masa Kiralama: Düğün, açılış, sünnet ve doğum günü organizasyonları başta olmak üzere hemen tüm organizasyonlara uygun ölçü ve ebatlarda masaları temin ediyoruz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen şeklindeki masalarımızın ölçüleri de 120×70, 80×140 ve 180 cm şeklinde farklı ebatlara sahiptir.
  2. Yuvarlak & Banket masa: Yemek masası olarak kullanıma ideal olan bu masalar 10 kişiliktir. Sadece masa kiralamakla yetinmeyen firmamız, masalara tertemiz beyaz saten örtüler giydirerek de şık bir görünüm sağlar.
  3. 4-6 kişilik dikdörtgen masa: Etkinliğin gerçekleştirildiği mekana kurduğumuz 4 ve 6 kişilik masalar vasıtasıyla misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 70×120 ve 80×140 ölçülerine sahip olan masalarımız, istediğiniz şekilde süslenebilir ve de örtülebilir durumdadır.
  4. Sandalye kiralama: Masaların yanı sıra sandalye kiralama hizmeti de sunan firmamız, bünyesinde bir çok farklı sandalye modelini barındırmaktadır. Düğün ve sünnet organizasyonlarında çokça tercih edilen plastik sandalyeden, lake ahşap sandalye ve aklınıza gelebilecek hemen her renkten tiffany sandalye de pörtföyümüz arasındaki yerini almış durumdadır. Size kalan organizasyonunuz için en uygun sandalye modelini belirlemek ve tarafımıza bildirmek.
  5. Plastik sandalye kiralama: En çok tercih edilen sandalye modeli olan plastik sandalyeler, hızlıca kurulabilmesi ve taşınabilmesi gibi sebeplerden dolayı rağbet görmektedir. Arzu ve isteğinize göre de saten örtüler vasıtasıyla süsleye bileceğimiz plastik sandalyeler sayesinde konuklarınız rahatça dinlenebilirler. Katlanır lake sandalye: Katlanabilme özelliğiyle sağa sola taşırken zorluk çekmeyeceğiniz lake sandalyeler, oturma kısmına yerleştirilen minderler vasıtasıyla konuklarınıza rahatlık sağlar. Ayrıca lake sandalyenin arkası da yine süsleme yapabileceğimiz alanlar arasında yer alır.
  6. Tiffany sandalye kiralama: Beyaz, Gümüş ve altın sarısı renkleriyle göz alıcı bir görünüm sağlayan tiffany sandalyeler, çoğunlukla kır düğünü ve havuz başı gibi açık hava mecralarında tercih edilir.
  7. Nikah masası kiralama: Gelin ve damadın yer alacağı görkemli bir nikah masası, nikahın kıyılacağı yer olması hasebiyle de bir hayli önem taşır. Firmamız, bu alandada estetik ve şık nikah masalarını kiralama hizmeti sunmaktadır.
  8. Kokteyl masası kiralama: Bistro masa olarak da adlandırılan kokteyl masaları, kokteyllerin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz parçalarındandır. Misafirlerin ayakta birbirleriyle sohbet ederken ikram edilen servisleri tadabilecekleri bu masaların kaliteli olması çok önemlidir. Sürekli olarak sallanan, sabit durmayan, kırık ayaklı masalar; misafirlerinizin nezdinde prestij kaybetmeniz gibi olumsuz sonuçlara gebedir.
  9. Servis masası kiralama: Misafirlere yemek ikram etmek istediğiniz organizasyonlarda catering hizmetini karşılamak için kullanabileceğiniz servis masaları, şık bir şekilde giydirilmiş ve misafirlerinizin göz zevkini bozmayacak şekilde süslenmiş olmalıdır. Firmamız, servis masalarını skört adı verilen masa etekleriyle de süslemektedir.

Daha bir çok alanda hizmet sunmaya devam eden Rainbow Organizasyon alanında başarılı referanslara ev sahipliği yapan firmamız, sizin de masa ve sandalye kiralama ihtiyaçlarınıza cevap vermekten memnuniyet duyacaktır.

About the author

mert mert: