Bursa Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu
Bayrak Süsleme Açılış Organizasyonu
Kurumsal Bayi Açılış Organizasyon Şirketleri

Bursa Açılış Organizasyonu

31 Mayıs 2019 Genel

Açılışlarınız da hedef kitlenizin ve misafirlerin ilgisini çekip beğenilerini kazanmak için yapmanız gerekenler var! Farkedilmenizi sağlayacak balon süslemeleri, bayrak süsleme çalışmaları, ilgi çekici gösteriler ve aktiviteler, açılış kokteyli organizasyonu, ses sistemi kurulumu ve DJ hizmeti, tanıtım elemanları ve ilgi çekici gösteri organizasyonları. Ticaret hayatına atılan yeni dükkan ve mağazaların, çevre insanına kendini duyurması ve açıldığını haber etmesi; insanların ilgisini kazanır ve açılıştan haberdar olmasını da mümkün kılar. Ayrıca açılış organizasyonlarında var olan palyaçolar çocukların eğlenmesine yardımcı olabildiği gibi, profesyonel ses sistemleri vasıtasıyla duyurulan indirimler ve dinletilen müzikler sayesinde de insanların açılıştan haberdar olmaması neredeyse imkansız hale gelir. Ayrıca çeşit balon süslemeler ve konfetilerle açılış organizasyonlarını daha da ilgi çekici kılabilirsiniz. Kurum olarak bizler her alanda olduğu gibi, açılış organizasyonlarında da birebir yanı başınızda bulunuyor ve bu zorlu süreci başarıyla yönetmenizi sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz paketler sayesinde de hızlı ve kolay bir şekilde bu hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.

Gelin, sizler için de neler yapabileceğimize kısaca bir göz atalım; Açılış organizasyonları için sağladığımız süsleme, kokteyl ve tanıtım hizmetlerini şu başlıklar altında özetleyebiliriz.

  1. Açılış organizasyonu için balon süslemeleri: Balon süslemeleri, açılış organizasyonlarının olmazsa olmazları arasında yer alan ve halkın dikkatini daha fazla çekebilmesinizi sağlayan ekonomik ve göz alıcı bir çözüm olarak karşımıza çıkar. Kurumsal renklerinize göre tercih edebileceğiniz bir çok renkte balon süslemesi karşıdan karşıya zincir, kapıya ve ya ön cephenize balondan kemer, fiyonk, nazar boncuğu ve jumbo balon seçenekleri olarak uygulanır.
  2. Açılış organizasyonu süsleme: Sadece balonlarla değil, bayrak, flama, kumaş ve tüllerle de arzu ettiğiniz süsleme çözümlerini tarafınıza sunuyoruz. Bayraklar da buna dahil.
  3. Kokteyl organizasyonu: Açılışlarda kokteyl vermek isteyen müşterilerimizin de yardımına yetişiyor; kokteyl masası, süslemeleri, enfes ikramlar ve servis elemanları ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Bu sayede misafirlerinize unutulmaz bir kokteyl organizasyonuyla perçinlediğiniz açılışlarda firmanızın adını kolay kolay akıllarından çıkaramayacaklar.
  4. Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri: Çocukların ilgisini çeken balonlara logonuzu yerleştirip dağıtıyor, böylece viral bir reklam çalışması gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca tanıtım elemanlarımız ile broşürlerinizin dağıtımını yaparken de, kurmuş olduğumuz ses sistemi ile DJ’lerimizin anons yaparak halkı açılışınızdan haberdar etmesine yardımcı oluyoruz.
  5. İkram arabaları: Osmanlı macunu başta olmak üzere toplumun hemen her kesiminden insanın ilgisini çeken patlamış mısır, pamuk şekeri ve Osmanlı şerbetçisi ikram eden arabalarımızla açılış organizasyonunuzu şenlendiriyoruz.
  6. Açılış için ilgi çekici animasyon gösterileri: Uzun tahta bacaklı palyaçolar, maskot karakterler ve çok daha fazlası ile insanların ilgisini çekmek bizimle çok daha basite indirgeniyor!
  7. Kokteyl masası kiralama ve süsleme: Satın almak yerine kiralayarak tasarruf edebileceğiniz, bistro masa olarak da adlandırılan kokteyl masalarını tarafınıza ulaştırıyor; arzu ederseniz süsleme hizmetini de sağlıyoruz.
  8. Konfeti makinası kiralama: Konfeti yağmuru ile görsel bir şölene imza atabilir, açılışa özel gününüzü daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Mağaza ve marketlerden, bayi ve şirketlere kadar hemen her türden açılışa tanıklık eden ve hizmet sunan Rainbow Organizasyon firmamız; süsleme ve ses sistemleri ile bir açılış organizasyonunda olması gereken hemen her şeyi cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları ile tarafınıza sunmaya devam etmektedir. Açılış organizasyonu paket programımız ile ekonomik bir şekilde organizasyonlarınızın stresinden kurtulabilirsiniz

About the author

mert mert: