Sünnet Organizasyonu Bursa

Bursa Sünnet Organizasyon Şirketleri
Kır Sünnet Düğünü Bursa

Sünnet Organizasyonu Bursa

10 Mayıs 2019 Genel

Çocuklarınızın ve sizlerin hayatınızda bir defa yaşayabileceği sünnet düğünlerinde çocuklarınızın, sizlerin ve misafirlerinizin eğleneceği ve unutmayacağı bir sünnet düğünü geçirmesi için sizlere süsleme, sünnet malzemeleri temini, animasyon ve gösteri-eğlence hizmetleri sunuyoruz. Sünnet düğünü organizasyonları için birbirinden eğlenceli gösteriler ve sünnet eğlenceleri, sünnet düğünü süslemeleri, sünnet düğünü malzemeleri temini, sünnet tahtı ve yeniçeri askeri uygulamaları. Erkek çocuğunuzun hayatında bir defa yaşayacağı sünnet düğününde onun, diğer çocukların ve misafirlerinizin eğleneceği, unutmayacağı bir düğün için sizlere süsleme, animasyon ve gösteri hizmetleri sunuyoruz. Dilerseniz düğün salon, dilerseniz herhangi bir alanda gerçekleşecek sünnet düğünü için size özel tekliflerimiz var.

  1. Sünnet tahtı seranomisi: Tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile omuzda taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip, kral tahtındaki sünnet çocuğuna davetlileri selamlattırarak davetliler arasında gezdirilmesi; ardından takı töreninin yapılacağı yere bırakılması ve yeniçeri askerlerinin başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Omuzda taşına 4 yeniçeri askeri+mehter marşı ile.. (Görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.)
  2. Süsleme: Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alana balon papatyalar, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu (1,5 Metre çapında)
  3. Animasyon: Palyaço ve ya kostümlü karakterler
  4. Gösteri: 2 Adet volkan ve konfetiler

Sünnet tahtı seranomisi: Tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile omuzda taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip, kral tahtındaki sünnet çocuğuna davetlileri selamlattırarak davetliler arasında gezdirilmesi; ardından takı töreninin yapılacağı yere bırakılması ve yeniçeri askerlerinin başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Omuzda taşına 4 yeniçeri askeri+mehter marşı ile.. (Görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.)

    2. Süsleme: Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alana balon papatyalar, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu (1,5 Metre çapında)

    3. Animasyon: Palyaço veya kostümlü karakterler

    4. Gösteri: 2 Adet volkan ve konfetiler

    5. Seçiminize kalmış: Sihirbaz gösterisi, Karagöz Hacivat gösterisi; Kostümlü elemanı tarafından Pamuk şekeri arabası, Patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu ve ya Şerbetçi. 

About the author

mert mert: