Düğün Davet Organizasyon

Sünnet Organizasyonu Yapan Şirketler
İslami Düğün Sünnet Organizasyonu
Bursa Sünnet Şirketleri

Düğün Davet Organizasyon

8 Mayıs 2019 Blog, Genel

Düğün ve Davet organizasyonlarınız için başta Bursa olmak üzere sizlere tecrübeli ekibimiz ile süsleme, düğün ekip-ekipmanları temini ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Hayatınızın en özel, anlamlı ve güzel günlerinden biri olan düğün gününüzde, düğününüzü Rainbow organizasyon hizmetlerimiz ile daha da güzelleştirebilirsiniz. Düğün Organizasyonları için şık düğün süslemeleri, ekipman ve süsleme malzemeleri temini, çeşitli uygulamalar. Masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu süslemesi, gelin-damat masası süslemesi, düğün organizasyonu mekanı için çevre süslemeleri, volkan ve konfeti uygulamaları. Masa üstü düğün süslemeleri, Masa üstü için çeşitli masa örtüleri ve dantel kapak, canlı çiçek masa parterleri, yapay ve canlı çiçekli şamdan modelleri. Organizasyon yeri olarak seçtiğiniz mekana uygun şekilde süslemeler yapabilir, sizleri kendi davetinizde birer davetli olarak ağırlayabiliriz.

Süsleme ve organizasyon hizmetlerimiz başlıca şöyle listelenebilir;

 • Masa Süsleme: İsteğiniz doğrultusunda masalarınız ve sandalyeleriniz düğününüzün konseptine uygun olarak süslenir. Masa üzerine örtüler, organize ve ya dantel kapaklar, canlı çiçek parterleri, şamdan, ayna ve bardak içerisinde mum, peçete ve peçetelik, masa numaratörleri.
 • Sandalye Süsleme: Streç kadife kumaş ya da saten örtü ile sandalyelerin giydirilmesi, fiyon ve kurdale cam organze bağlaması. Talebinize göre sandalye arkasına çiçek ve ya konseptinize uygun materyallerin uygulaması yapılabilir. Tiffany, lake, deri vb. şık sandalyeler için sadece tül bağlanarak sade ve şık bir sandalye süslemesi yapılır.
 • Gelin Masası Süsleme: Özel şık örtülerle süslü gelin masası, gelin masası çiçeği ve arkalığı yüksek gelin-damat sandalyeleri, Ayrıca gelin masası için sarkık canlı çiçek süslemesi.
 • Gelin Yolu Süslemesi: Merdiven ve ya girişin tül ve kumaşlarla süslenmesi, Gelin ve damadın giriş güzergahı çin sağlı sollu sıralanmış çeşitli modellerde gelin yolu süsleri, kırmızı ya da beyaz halı ve volkan konfeti atımları.
 • Çevre Süslemesi: Düğün organizasyonu alanının tül kümaş ve düğün konseptinize uygun materlallerle süslenmesini içerir.
 • Nikah Masası Temini ve Süsleme: Nikahınız düğün alanında kıyılacaksa şık deri nikah masası takımı kurulur ve canlı çiçekle dekora edilerek süslenir. Talep ve nikah kıyılacak yerin durumuna göre nikah masası için podyum ve platform kurulumu yapılır.
 • Ses ve Işık Sistemeleri: Düğün organizasyonunun gerçekleştirileceği alanada ses ve ışık sistemi mevcut değil ve ya yeterli değilse davetli kişi sayısı ve alana uygun profesyonel ses ve ışık düzeni düğün alanına kurulur.
 • Karşılama Hostesleri: Misafirleriniz görevli karşılama hostesleri tarafından karşılanır. Yer gösterme için misafirlerinize ayırdığınız yere kadar kendilerine eşlik ederler. Talebinize göre girişte ikramlar yapılabilir.
 • Fotoğraf Çekimi: Profesyonel fotoğrafçı tarafından düğün öncesi sonrası ve düğün boyunca çekimler yapılır arşivlenerek tüm fotoğraflar digital ortamda sizlere verilir. Seçtiğiniz fotoğrafların baskısını alınabilir seçimize göra albümler hazırlanır.
 • Video çekimi: Düğün boyunca girişinizden en son kapanıa kadar her saniye HD video kaydına alınır ve montajlanarak DVD olarak size verilir.
 • Ekip ve Ekipman Temini: Düğün organizasyonunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm düğün personel ve ekipmanlarının kiralaması ve kurulumu organizasyon şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Evinizde bahçenizde ve ya temin ettiğiniz herhangi bir alanda yapacağınız düğün organizasyonları için; masa ve sandalyelerden servis ve süsleme ekipmanlarına kadar geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.
 • Kır Düğünü Organizasyonları: Kır düğünü konseptine uygun süsleme çalışmaları ve kır düğünü malzemeleri temini.
 • Bahçe Düğünü Organizasyonu: Bhaçenizde ve ya temin ettiğiniz bir bahçede düzenleyeceğiniz düğün organizasyonları için düğün planlaması ve gerekli düğün ekipmanlarının kurulumu.
 • Düğün Kokteyli Süslemesi : Misafirlerin giriş yolunun ışıklı, canlı ve kristalli çiçeklerle süslenmesi, alternatif misafir giriş yolları süslemesi, kokteyl masası süslemeleri ve temini. Ek olarak giriş ve karşılama için trio müzik ekipleri uçan balon buketleri ile süsleme çalışmaları.
 • Nikah Kokteyli Organizasyonu: Nikahınızın kıyılacağı alan için kokteyl masalarının kurulumu ve servis personneleri ile birlikte ikram edilecek menü alternatifleri. Kokteyl alanı için süslemeler ve mevcut değil ise ses sistemi kurulumu.
 • Diğer: Karşılama ve yer gösterme hostesleri, dans pisti, ses sistemi ve dj, trans destekli profesyonel sahne ışık sistemi, barkovizyon, kamera çekimi, havai fişek gösterisi, volkan ve ışık seli. Anı defteri ve anı kürsüsü, garson temini.

About the author

mert mert: